0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group A
Germany
-
-
Scotland
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie A
Flamengo RJ
۲
۱
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Paranaense
۳
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
EC Bahia
۱
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۰
Internacional RS
۰
۰
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Egypt
Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۰
۰
El Zamalek
inprogress
۱۹:۳۰
Pharco
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۱۹:۳۰
China
Super League
Meizhou Hakka
۰
۰
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۳
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Atletico Lanus
۲
۰
Racing Club
Finished
۰۳:۴۵
Sarmiento
۲
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۱:۳۰
Tigre
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Newell's Old Boys
۰
۲
Instituto de Cordoba
Finished
۰۳:۴۵
Morocco
Botola Pro
FAR Rabat
-
-
Fath Union Sportive Rabat
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
WAC Wydad Casablanca
-
-
Maghrib Association Tetouan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
-
-
HUSA Agadir
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
-
-
Chabab Mohammedia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
-
-
Olympique de Safi
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
-
-
Jeunesse Sportive Soualem
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Amazonas FC
۰
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
Uzbekistan
Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Bunyodkor
inprogress
۱۸:۳۰
Malaysia
FA Cup
Terengganu
۲
۱
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Pahang
۱
۲
Penang FC
Finished
۱۵:۴۵
Kuala Lumpur City FC
۲
۳
Kuching City FC
Finished
۱۴:۰۰
Kedah
۵
۰
Bukit Tambun FC
Finished
۱۶:۳۰
World
Maurice Revello Tournament
Mexico U23
۰
۱
Japan U19
inprogress
۱۸:۳۰
Saudi Arabia U23
۰
۰
Panama U23
inprogress
۱۹:۳۰
Republic of Korea U21
۲
۱
Indonesia U20
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
-
-
Real Madrid (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Adelaide University (W)
۰
۳
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Salisbury Inter (W)
۲
۴
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
Sturt Lions (W)
۶
۶
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Casuarina FC
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۳۰
University Azzurri FC
۲
۴
Darwin Hearts
Finished
۱۲:۳۰
Ecuador
Serie B
Gualaceo SC
۱
۰
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Caracas FC
۲
۱
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۳۰
Monagas SC
۵
۱
Atletico La Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Tachira FC
۵
۱
Urena Fc
Finished
۰۱:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
FC Gomel
inprogress
۱۸:۳۰
FC Vitebsk
-
-
Torpedo Belaz Zhodino
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Latvia
Virsliga
Valmieras FK
۶
۰
Tukums 2000
inprogress
۱۸:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Okzhetpes
۱
۰
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۱
۲
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۱
۲
Brunswick City U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۲
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1
Werribee City
۲
۱
Brunswick City
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۲
۰
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۳:۳۰
Ipswich Knights
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Tasmania Championship
Clarence Zebras Reserves
۲
۴
Taroona
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights 2
۱
۹
South Hobart Reserves
Finished
۱۳:۴۵
Ethiopia
Premier League
Dire Dawa
۱
۰
Kedus Giorgis
inprogress
۱۸:۳۰
Fasil Kenema
۰
۱
Defence Force FC
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Serie D
Fluminense PL
۲
۲
Cameta Sport Club
Finished
۰۱:۳۰
Itabuna BA
۱
۱
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۱:۳۰
Princesa Solimoes
۳
۱
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
Treze FC
۲
۰
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۱۳:۰۰
United States
USL League One
Union Omaha
۴
۱
Spokane Velocity FC
Finished
۰۳:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۱
۲
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۲
۱
Mechal FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Baiano 2
Fluminense De Feira
۱
۰
Jacobinense BA
Finished
۰۱:۳۰
Poland
IV Liga
KS Blonianka Blonie
-
-
LKS Mazur Karczew
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
۰
۰
KS Mieszko Gniezno
inprogress
۱۹:۳۰
Bhutan
Premier League
Daga United FC
۱
۲
Royal Thimphu College
Finished
۱۳:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Erbil SC
۰
۰
Al Talaba FC
inprogress
۱۸:۳۰
New Zealand
Cup Women
Western Springs (W)
۵
۰
Hibiscus Coast (W)
Finished
۱۰:۳۰
Singapore
Premier League
Hougang United FC
۲
۶
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۳
۰
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Stade Tunisien
۰
۱
Club Africain
inprogress
۱۹:۰۰
EGS Gafsa
۱
۱
Olympique Beja
inprogress
۱۹:۰۰
Bizertin
۱
۰
US Tataouine
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AS Slimane
۲
۲
ES Metlaoui
inprogress
۱۹:۰۰
Us Ben Guerdane
۱
۰
AS Marsa
inprogress
۱۹:۰۰
Bolivia
Reserve League
Real Tomayapo Reserves
۴
۳
Royal Pari Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Crown Legacy FC
۰
۳
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City II
۲
۳
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۴
۱
Minnesota United FC II
Finished
۰۴:۳۰
Inter Miami II
۱
۲
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Torns IF
-
-
Eskilsminne IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۰
۰
Grorud
inprogress
۱۹:۳۰
United States
USL League Two
Oakland FC
۰
۴
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
Flatirons Rush SC
۲
۲
Albion Colorado
Finished
۰۵:۳۰
RKC Third Coast
۲
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Jordan
League Women
Al Isteklal (W)
۱
۲
Al-Hussein SC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kolmonen
Lautp
۰
۰
Peka
inprogress
۱۹:۰۰
FF Jaro II
۱
۱
VPV Pallo-Veikot
inprogress
۱۸:۳۰
PK Keski-Uusimaa II
۳
۰
MPS
inprogress
۱۹:۰۰
Masku
۱
۰
SalPa II
inprogress
۱۹:۰۰
Kyparamaki Rangers
۰
۰
Komeetat
inprogress
۱۹:۳۰
AIFK Turku
۱
۰
IFK Mariehamn II
inprogress
۱۸:۳۰
Saaksjaerven Loiske
۱
۰
TP 49
inprogress
۱۹:۳۰
KaaPo
۱
۰
PIF Parainen
inprogress
۱۹:۳۰
PuiU Helsinki
-
-
TiPS
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Croatia
1. NL Promotion/Relegation Playoffs
Orijent 1919
۰
۰
Kustosija
inprogress
۱۹:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FC Talant
Finished
۱۵:۳۰
FC Alga
۱
۳
Abdish-Ata
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Brunswick Juventus
۱
۰
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۱
۲
Box Hill United
Finished
۱۴:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Vidar
۱
۰
Staal Jørpeland
inprogress
۱۹:۳۰
Thailand
University League
Dhurakij Pundit University
۰
۰
Bangkok University
Finished
۰۵:۳۰
Austria
Landesliga
SK Slovan Hac
۰
۰
FC Stadlau
inprogress
۱۹:۳۰
USV Scheiblingkirchen
-
-
Zwettl
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۰
۰
ASV 13
inprogress
۱۹:۳۰
SV Donau
-
-
SC Red Star Penzing
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SC Wiener Neustadter
-
-
Indat Rohrbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Riteriai
inprogress
۱۸:۳۰
FC Garliava
۰
۱
FK Panevezys II
inprogress
۱۹:۳۰
BE1 NFA
۱
۰
Tauras Taurage
inprogress
۱۹:۰۰
FK Neptunas Klaipeda
۰
۰
Hegelmann Litauen II
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide University Reserves (W)
۱
۲
West Torrens Birkalla Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
Salisbury Inter Reserves (W)
۱
۴
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Algeria
Ligue 1
CS Constantine
۰
۰
ES Setif
inprogress
۱۹:۱۵
JS Saoura
۰
۰
CR Belouizdad
inprogress
۱۹:۱۵
MC El Bayadh
۰
۰
ES Ben Aknoun
inprogress
۱۹:۱۵
NC Magra
۰
۰
USM Alger
inprogress
۱۹:۱۵
ASO Chlef
۰
۰
US Biskra
inprogress
۱۹:۱۵
Paradou AC
۲
۰
USM Khenchela
inprogress
۱۹:۱۵
MC Alger
-
-
MC Oran
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
US Souf
۰
۰
JS Kabylie
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Estonia
Esiliiga
FC Tallinn
-
-
Tartu JK Welco
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga
SC Znojmo
۱
۱
FK Hodonín
inprogress
۱۹:۰۰
FK Apos Blansko
۰
۰
MFK Karvina B
inprogress
۱۸:۳۰
SK Hranice
-
-
Unicov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 2
Kalaa Sport
۰
۰
CS Tabarka
inprogress
۱۹:۰۰
Rades
۱
۱
JS Kairouan
inprogress
۱۹:۰۰
Colombia
U19 Championship
Tiendas Margos U19
۰
۰
Independiente Medellin U19
inprogress
۱۸:۳۰
Depor Valencia FC U19
-
-
America de Cali U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Orgryte IS
-
-
GIF Sundsvall
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۱
۰
JDFS Alberts
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۰
۰
Sollentuna Utd FF
inprogress
۱۹:۳۰
Umea FC
-
-
Friska Viljor
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Algeria
Youth League
NC Magra U21
۰
۳
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
JS Saoura U21
۱
۴
CR Belouizdad U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Bayadh U21
۰
۰
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
Paradou AC U21
۰
۰
USM Khenchela U21
Finished
۱۲:۳۰
ASO Chlef U21
۳
۲
US Biskra U21
Finished
۱۲:۳۰
US Souf U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۲:۳۰
Peru
Reserve League
Sport Boys Reserves
۱
۰
UTC Cajamarca Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Cesar Vallejo Reserves
۱
۰
Comerciantes Unidos Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Belarus
1. Division
Kommunalnik Slonim
۱
۰
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۷:۳۰
BFF Academy Minsk U17
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۰
۰
FC Molodechno
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
U20 Championship
Excursionistas U20
۳
۰
Deportivo Laferrere U20
inprogress
۱۸:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۱
Flora Tallinn (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Polva FC Lootos (W)
۰
۱
Saku Sporting (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Barra FC SC U20
-
-
Figueirense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild Women
IA Akranes (W)
-
-
HK Kopavogur (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
IR Reykjavik (W)
-
-
UMF Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Fram Reykjavik (W)
-
-
IBV Vestmannaeyjar (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
-
-
Lindome GIF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
United States
WPSL Women
Rebels Empire (W)
۳
۱
Albion San Diego (W)
Finished
۰۶:۳۰
Dayton Dutch Lions (W)
۰
۴
FC Pride (W)
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL South Australia
Modbury Jets
۱
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۳:۳۰
Northern Ireland
Northern Ireland Premier League Women
Linfield (W)
-
-
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Campeonato Paulista U20
Santos FC U20
-
-
Santo Andre U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
-
-
Portuguesa Desportos U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Sao Bernardo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Referencia U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gremio Novorizontino U20
-
-
Marilia AC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Fort Worth Vaqueros FC
۲
۳
Laredo Heat
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly Club Matches
MFK Ruzomberok
۴
۰
FK Humenne
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
Super League
Kibera Black Stars
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۳
۰
Darajani Gogo
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
League 1 Women
Kasem Bundit (W)
۳
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Bridlicna
۱
۳
MFK Havirov
inprogress
۱۸:۱۵
Valasske Mezirici
۰
۰
Hlubina
inprogress
۱۸:۳۰
SFC Opava 2
۰
۰
Jesenik
inprogress
۱۸:۳۰
Havlickuv Brod
۰
۰
Zbrojovka Brno B
inprogress
۱۹:۳۰
FC Strani
۰
۰
SK Batov
inprogress
۱۹:۳۰
FC Rokycany
۰
۰
SK Petrin Plzen
inprogress
۱۹:۳۰
Sumperk
۰
۰
SSK Bilovec
inprogress
۱۹:۳۰
FC Vratimov
۰
۱
MFK Vitkovice
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Suomen Cup
PK-35 Helsinki
۰
۰
SexyPoxyt
inprogress
۱۹:۳۰
Algeria
League Women
CS Constantine (W)
۷
۰
USF Bejaia (W)
Finished
۱۱:۰۰
CM Batna (W)
۱
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۳:۰۰
New Zealand
Chatham Cup
Auckland United FC
۱
۲
Manurewa AFC
Finished
۱۰:۳۰
Kazakhstan
Super League Women
Tomiris Turan (W)
۳
۱
Okzhetpes (W)
Finished
۱۰:۰۰
Myanmar
U20 League
Dagon Star United U20
۲
۰
Yangon United U20
Finished
۱۲:۳۰
ISPE U20
۴
۰
Thitsar Arman U20
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۲
۰
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۴:۰۰
Mongolia
Premier League
Bavarians FC
۲
۹
Khaan Khuns Erchim
inprogress
۱۴:۴۵
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Sparta Brno
۴
۰
FC Kurim
inprogress
۱۸:۰۰
FC Rapotic 1943
۰
۰
TJ Nova Ves
inprogress
۱۸:۳۰
Slavoj Myto
۰
۱
Rapid Plzen
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Saturn Ramenskoye
۱
۰
Znamya Truda OZ
inprogress
۱۹:۰۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۰
UNSAAC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Burkina Faso
Premier League
Salitas
۰
۰
Majestic FC
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
IFK Eskilstuna
-
-
Smedby AIS
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰